Gramer Kelime Testleri

İkinci aşama eğitimlerini kapsayan bu paket kabin memuru adaylarının ikinci aşama sınavlarına hangi düzeyde hazır olduğunu anlayabilmeleri açısından büyük önem taşır.Bu test paketi sayesinde kabin memuru adayları sitemizden satın almış oldukları eğitim paketlerini çalışmaları sonunda elde ettikleri İngilizce bilgilerini gerçek anlamda ölçme imkanı bulacaklardır.Çoktan seçmeli bir sınav modeli olan bu test sayesinde gramer alanında ve kelime kapasiteleri hakkında detaylı bir bilgiye sahip olacaklardır.İngilizce bilginizin ne düzeyde olduğunu görmek istiyor ve kabin sınavlarında başarıyı yakalama arzusundaysanız bu test paketini satın almanızı tavsiye ediyoruz.

Eğitim İçeriği

Eğitim içeriği bulunamadı!

Hakkımızda

logo

THY Kabin Ekibi Sınavları Dijital Eğitim Merkezi

Türkiye'de yabancı dil ve THY Sınavları için 2010 tarihinden beridir eğitim vermekteyiz. thykabinsinavi.com web sitemizin amacı Özel Eğitimlere vakit ayıramayan ve yakınlarında özel eğitim alabilecekleri yetkili kişilere ulaşamayan THY Kabin Ekibinde çalışmayı hayal eden insanların hayallerini gerçekleştirmeleri için onlara en uygun fiyata dijital eğitim imkanı sağlamaktır.

Sizde THY Kabin Ekibi olmayı düşünüyorsanız başarılı bir hazırlık yapmak istiyorsanız hemen eğitimlerimizden birini satın almalısınız.

Sosyal Medya

  • facebook

En Çok satanlar

En Çok Oylananlar

Özel Eğitim Paketleri

Çevirim İçi Olanlar

Şu an çevrimiçi kullanıcı yok

Ödeme

Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası

Güvenlik

Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası


Sitemiz GoDaddy SSL Sertifikası
ile korunmaktadır.

Telif Hakkı © 2020 Tüm eğitim paketleri 5846 sayılı FSEK kapsamında tescillidir.Kopyalanması ve alıntı yapılması suçtur.
X