3.Aşama merkez sınavlarına döre düzenlenmiş kelime testleri kabin sınavlarında karşılaşabileceğiniz konular içerinde yer alması büyük olasılık teşkil eden kelimelerin kullanıldığı cümle testleridir.Bu testler çoktan seçmeli düzende olup boşluklara hangi kelimenin gelmesi gerektiği sorulmaktadır.Testler sürelidir size verilen sürede testleri tamamlamanız istenmektedir.

Kelime Sınav Çalışma Testleri

3.aşama merkez THY sınavı geniş bir İngilizce bilgisi gerektirdiği için sınavda başarılı olmanın yolu İngilizce kelime ve deyimlere hakim olmaktan geçer. Ne kadar çok kelime ve deyimlerle bunların eş anlamlarına hakim olursanız başarı şansınız o seviye yüksek olur.Aynı zamanda bu eğitim sizin İngilizce mülakatlarda en büyük yardımcınızdır. Sizinle mülakat yapan sınav görevlisi sizin konuşmalarınızda konuya ne derece hakim olduğunuzu ölçecektir. Konuşulan konuya hakimiyetiniz kurduğunuz cümleler ile kullandığınız kelime ve deyimler ölçüsünde ortaya çıkar. Kabin memurları adayları unutmamalıdır’ki Türkiye büyük bir turizm potansiyeline sahip,doğal olarak uçak yolcuları arasında yabancı misafir çok olacaktır. Bu nedenle yabancı yolcularla sizin diyaloğunuz temsil ettiğiniz hava yolu şirketi için hayati önem taşır. 3. aşama merkez THY kabin sınavı paketi içindeki kelime,deyim,cümle yapıları bu bağlamda özel eğitmenler tarafından hazırlanmıştır.

Eğitim İçeriği

Eğitim içeriği bulunamadı!

Hakkımızda

logo

THY Kabin Ekibi Sınavları Dijital Eğitim Merkezi

Türkiye'de yabancı dil ve THY Sınavları için 2010 tarihinden beridir eğitim vermekteyiz. thykabinsinavi.com web sitemizin amacı Özel Eğitimlere vakit ayıramayan ve yakınlarında özel eğitim alabilecekleri yetkili kişilere ulaşamayan THY Kabin Ekibinde çalışmayı hayal eden insanların hayallerini gerçekleştirmeleri için onlara en uygun fiyata dijital eğitim imkanı sağlamaktır.

Sizde THY Kabin Ekibi olmayı düşünüyorsanız başarılı bir hazırlık yapmak istiyorsanız hemen eğitimlerimizden birini satın almalısınız.

Sosyal Medya

  • facebook

En Çok satanlar

En Çok Oylananlar

Özel Eğitim Paketleri

Çevirim İçi Olanlar

Şu an çevrimiçi kullanıcı yok

Ödeme

Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası

Güvenlik

Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası


Sitemiz GoDaddy SSL Sertifikası
ile korunmaktadır.

Telif Hakkı © 2020 Tüm eğitim paketleri 5846 sayılı FSEK kapsamında tescillidir.Kopyalanması ve alıntı yapılması suçtur.
X