THY.A.O KABİN SINAVLARINA ÖZEL SINAV FORMATI EĞİTİM TESTLERİ

Sınav Formatı Online Test Eğitimi

THY kabin sınavları ilk aşama İngilizce online olarak yapılmaktadır. Bu sistemde size verilen soruları ekran başında cevaplamanız istenmektedir. Sınavlar sınav sistemi merkezinden bilgisayarınızın kamerası açık olarak yapıldığı için herhangi bir harici yardım alamazsınız. Böyle bir eylem görüldüğü anda sınavınız iptal edilecektir,o nedenle sınava hazırlık yapmanız İngilizce bilginizi geliştirmeniz çok önemlidir. Acele etmeden soruları dikkatlice okuyup çoktan seçmeli cevaplara dikkat etmeniz gerekir.

Thykabinsinavi.com sitesinde verilen eğitim paketleri sayesinde bu sınava ve sınav stresine hazırlanmanız sağlanmaktadır.Bu alanda uzmanlaşmış dil eğitimcileri tarafından hazırlanan eğitim paketi sizi kabin sınavlarına en donanımlı şekilde hazırlamak için kurgulanmıştır.Eğitim paketi içinde ilk aşama sınav formatına göre hazırlanmış çoktan seçmeli test modülleri bulacaksınız.Eğitim paketinizi düzenli zaman aralıkları ile tekrarlamanız çok önemlidir.Bu şekilde hem sınav hakkında daha fazla bilgi sahibi olacaksınız hemde sınav stresi olasılığınızı azaltacaksınız.

Unutmayın İngilizce ve diğer tüm diller sürekli çalışma gerektirir.Sitemizde bulunan diğer eğitim paketleri’de bu formata göre hazırlanmış bulunmaktadır.

Eğitim İçeriği

Eğitim içeriği bulunamadı!
Bu dersi alın
 • 90.00 / 90 Gün
 • 90 Gün
0KAYITLI ÖĞRENCİLER

  Hakkımızda

  logo

  THY Kabin Ekibi Sınavları Dijital Eğitim Merkezi

  Türkiye'de yabancı dil ve THY Sınavları için 2010 tarihinden beridir eğitim vermekteyiz. thykabinsinavi.com web sitemizin amacı Özel Eğitimlere vakit ayıramayan ve yakınlarında özel eğitim alabilecekleri yetkili kişilere ulaşamayan THY Kabin Ekibinde çalışmayı hayal eden insanların hayallerini gerçekleştirmeleri için onlara en uygun fiyata dijital eğitim imkanı sağlamaktır.

  Sizde THY Kabin Ekibi olmayı düşünüyorsanız başarılı bir hazırlık yapmak istiyorsanız hemen eğitimlerimizden birini satın almalısınız.

  Sosyal Medya

  • facebook

  En Çok satanlar

  En Çok Oylananlar

  Özel Eğitim Paketleri

  Çevirim İçi Olanlar

  Şu an çevrimiçi kullanıcı yok

  Ödeme

  Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası

  Güvenlik

  Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası


  Sitemiz GoDaddy SSL Sertifikası
  ile korunmaktadır.

  Telif Hakkı © 2020 Tüm eğitim paketleri 5846 sayılı FSEK kapsamında tescillidir.Kopyalanması ve alıntı yapılması suçtur.
  X