Okuma testleri kabin adaylarını sınav sırasında stres nedeni ile konsantrasyonlarını kaybetmelerini engellemek için için hazırlanmıştır.Okuma testleri kabin adaylarının önlerine gelen İngilizce içerikli soruları anlama ve konuyu kavrama olanağını geliştirmek üzere kurgulanmıştır.Yabancı dil sınavlarına giren adaylar genellikle konuları tam anlamadıkları zaman yanlış cevaplar vermekte ve gereksiz yere puan kaybetmektedirler.Paket içeriğinde bulunan testler size sınav için verilen sürelerde en doğru ve hızlı cevapları bulabilmeniz için eğitmenler tarafından özel olarak hazırlanmıştır.

Reading Sınav Çalışma Testleri

Üçüncü aşama İngilizce merkez THY sınav formatı online test eğitimi kabin adaylarını girecek sınavlarda çevirim içi testlerde İngilizce lisanına hakim olabilmeleri ve test sırasında yaşayacakları stresi ortadan kaldırmak için hazırlanmış özel bir eğitim paketidir. Eğitim paketi içeriği içeriğinde İngilizce dil eğitiminin bir çok varyasyonu bulunmaktadır. Bu test sırasında çok seçmeli sınav modeli ile kendinizi geliştirmeniz ve bilgilerini kontrol ederek eksikliklerini görmeniz sağlanmaktadır. Paket içeri yüzlerce sorudan oluşmaktadır. Sorulara size verilen sürelerde cevap verebilirsiniz. Ayrıca çalışmanız sırasında yanınızda not alacağınız kağıt kalem bulundurmanız tavsiye edilir. Böyle gereksiz yere zaman kaybetmemiş olursunuz. Paket içeriğini sık tekrarlamanızda fayda vardır. Sınav formatına uygun bu test eğitim paket sizi gerçek sınavlarda muhtemel olarak karşılaşacağınız soru sistem ve düzenine göre yapılandırıldı. O nedenle bu paket içeriğini gerçekten sınavdaymış gibi dikkatle okuyup cevaplayın,bu size aynı anda sınav stresi yaşatacaktır ve sınav zamanı yaşayacağınız stresi azaltmanıza yardımcı olacaktır. Hayatta her şey alışkanlıklarla doğru orantılıdır,streste bir alışkanlıktır,bu paket süresince alışacağınız stres durumu gerçek sınavda hiç stres yaşamamınıza yardımcı olacaktır.

Eğitim İçeriği

Eğitim içeriği bulunamadı!

Hakkımızda

logo

THY Kabin Ekibi Sınavları Dijital Eğitim Merkezi

Türkiye'de yabancı dil ve THY Sınavları için 2010 tarihinden beridir eğitim vermekteyiz. thykabinsinavi.com web sitemizin amacı Özel Eğitimlere vakit ayıramayan ve yakınlarında özel eğitim alabilecekleri yetkili kişilere ulaşamayan THY Kabin Ekibinde çalışmayı hayal eden insanların hayallerini gerçekleştirmeleri için onlara en uygun fiyata dijital eğitim imkanı sağlamaktır.

Sizde THY Kabin Ekibi olmayı düşünüyorsanız başarılı bir hazırlık yapmak istiyorsanız hemen eğitimlerimizden birini satın almalısınız.

Sosyal Medya

  • facebook

En Çok satanlar

En Çok Oylananlar

Özel Eğitim Paketleri

Çevirim İçi Olanlar

Şu an çevrimiçi kullanıcı yok

Ödeme

Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası

Güvenlik

Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası


Sitemiz GoDaddy SSL Sertifikası
ile korunmaktadır.

Telif Hakkı © 2020 Tüm eğitim paketleri 5846 sayılı FSEK kapsamında tescillidir.Kopyalanması ve alıntı yapılması suçtur.
X