İngilizce Seviye Tespit Sınavı

İkinci aşama seviye tespit kurs paketi kabin adayı öğrencilerimizin şu an sahip oldukları İngilizce seviyelerini ölçmeleri ve hangi kurs paketlerini satın almaları gerektiğini öğrenmeleri açısından çok önemlidir.Bu kurs paketi sayesinde sahip olduğunuz İngilizce bilginizi ölçecek ve nasıl ilerlemeniz gerektiğini göreceksiniz.

Bu paket online bir sınav sistemi içermektedir.

Sınav sonuçlarını anında görebilirsiniz,sonuca göre hangi eğitim paketlerine ihtiyacınız olduğuna kendiniz karar verme imkanına sahipsiniz.

Sistemde amacımız sizin gerçekten hangi seviye de olduğunuzu görmeniz ve ona göre kendinize bir ilerleme yolu seçmeniz,ihtiyacınız olan paketleri belirlemeniz’dir.

Sonuçlara göre sitemiz eğitmenlerinden tavsiye isteyebilirsiniz.

Sonuçta eğitmenlerimiz size hangi kurs paketleri ile ilerlemeniz gerekli olduğu konusunda tavsiyelerde bulunacaklardır.

Çoktan seçmeli bir sınav paketi olan ilk aşama seviye tespit kurs paketi İngilizce dil bilgisi açısından bir çok bölümü içermektedir.

Bu sebeple acele etmeden soruları size verilen süre zarfında cevaplayın.

Emin olmadığınız soruları geçip devam edin kalan sürede atladığınız soruları tekrar gözden geçirin ve cevaplayın.

Eğitim İçeriği

Eğitim içeriği bulunamadı!

Hakkımızda

logo

THY Kabin Ekibi Sınavları Dijital Eğitim Merkezi

Türkiye'de yabancı dil ve THY Sınavları için 2010 tarihinden beridir eğitim vermekteyiz. thykabinsinavi.com web sitemizin amacı Özel Eğitimlere vakit ayıramayan ve yakınlarında özel eğitim alabilecekleri yetkili kişilere ulaşamayan THY Kabin Ekibinde çalışmayı hayal eden insanların hayallerini gerçekleştirmeleri için onlara en uygun fiyata dijital eğitim imkanı sağlamaktır.

Sizde THY Kabin Ekibi olmayı düşünüyorsanız başarılı bir hazırlık yapmak istiyorsanız hemen eğitimlerimizden birini satın almalısınız.

Sosyal Medya

  • facebook

En Çok satanlar

En Çok Oylananlar

Özel Eğitim Paketleri

Çevirim İçi Olanlar

Şu an çevrimiçi kullanıcı yok

Ödeme

Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası

Güvenlik

Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası


Sitemiz GoDaddy SSL Sertifikası
ile korunmaktadır.

Telif Hakkı © 2020 Tüm eğitim paketleri 5846 sayılı FSEK kapsamında tescillidir.Kopyalanması ve alıntı yapılması suçtur.
X