Sınav Kelime Eğitimleri

Üçüncü aşama THY kabin sınavı online test eğitimi diğer sınav formatı olan eğitim paketimizden farklı olarak genel anlamda sizin İngilizce bilginiz ölçme eksikliklerinizi tam anlamanız üzerine kurulu  hepsi bir arada olan bir eğitim paketidir.Bu paket içeriğinde sizin ileri gramer,kelime,cümle bilginiz test edilir.Eğitim paketi sayesinde İngilizce seviyenizin sınav öncesi hangi derecede olduğunu görebilirsiniz.En çok tekrar yapmanız gereken eksik kaldığınız kısımları bu test sayesinde gerçek anlamda görebilirsiniz.

Daha sonra sizi tamamlayacak paketlerimizi satın alarak ilerlemeniz size fayda sağlayacaktır.Unutmayın herhangi bir yabancı lisan sık tekrarlanmadığı taktirde zaman içinde zihninizde eksilmeye başlar,o nedenle aldığınız tüm paketlerde sık tekrar çok önemlidir.

Eğitim İçeriği

Eğitim içeriği bulunamadı!

Hakkımızda

logo

THY Kabin Ekibi Sınavları Dijital Eğitim Merkezi

Türkiye'de yabancı dil ve THY Sınavları için 2010 tarihinden beridir eğitim vermekteyiz. thykabinsinavi.com web sitemizin amacı Özel Eğitimlere vakit ayıramayan ve yakınlarında özel eğitim alabilecekleri yetkili kişilere ulaşamayan THY Kabin Ekibinde çalışmayı hayal eden insanların hayallerini gerçekleştirmeleri için onlara en uygun fiyata dijital eğitim imkanı sağlamaktır.

Sizde THY Kabin Ekibi olmayı düşünüyorsanız başarılı bir hazırlık yapmak istiyorsanız hemen eğitimlerimizden birini satın almalısınız.

Sosyal Medya

  • facebook

En Çok satanlar

En Çok Oylananlar

Özel Eğitim Paketleri

Çevirim İçi Olanlar

Şu an çevrimiçi kullanıcı yok

Ödeme

Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası

Güvenlik

Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası


Sitemiz GoDaddy SSL Sertifikası
ile korunmaktadır.

Telif Hakkı © 2020 Tüm eğitim paketleri 5846 sayılı FSEK kapsamında tescillidir.Kopyalanması ve alıntı yapılması suçtur.
X