THY İngilizce Sınav Testleri

Bu eğitim paketi kabin sınavlarına yönelik olarak ileri İngilizce modeli olarak hazırlanmış soru ve cevaplardan oluşmaktadır.Paket içeriğinde yüzlerce soru ile birlikte sizin genel anlamda İngilizce diline ne kadar hakim olduğunuz genel ölçümlü bir test sistemidir.

Pakette ayrıca sonuçların gelecekte sizin İngilizce eğitiminde nelere dikkat etmeniz gerektiği şekilde bir anket olacaktır. Bu ankete samimi cevaplar vererek sitemize mail atmanız istenecektir. Anket sonucu sizden gelen cevaplar doğrultusunda eğitmenlerimiz size eğitiminizde ilerlerken hangi kısımlara özellikle yoğunlaşmanız gerektiği şeklinde yönlendirmede bulunacaktır. Bu şekilde hava yolları kabin sınavlarına hazırlanırken zaman kaybetmeden eksiklerini sağlamanız amaçlanmaktadır.

Tüm dünya hava yolları sınavları için geçerli olan İngilizce kriterlerine göre hazırlanmış olan bu test eğitim paketi sizlere hayal ettiğiniz havacılık sektöründe kapıyı biraz daha aralamanızı sağlamak için yardımcı olacaktır. Test sorularına zaman ayırıp dikkatlice cevap vermeniz önemlidir.

Eğitim İçeriği

Eğitim içeriği bulunamadı!

Hakkımızda

logo

THY Kabin Ekibi Sınavları Dijital Eğitim Merkezi

Türkiye'de yabancı dil ve THY Sınavları için 2010 tarihinden beridir eğitim vermekteyiz. thykabinsinavi.com web sitemizin amacı Özel Eğitimlere vakit ayıramayan ve yakınlarında özel eğitim alabilecekleri yetkili kişilere ulaşamayan THY Kabin Ekibinde çalışmayı hayal eden insanların hayallerini gerçekleştirmeleri için onlara en uygun fiyata dijital eğitim imkanı sağlamaktır.

Sizde THY Kabin Ekibi olmayı düşünüyorsanız başarılı bir hazırlık yapmak istiyorsanız hemen eğitimlerimizden birini satın almalısınız.

Sosyal Medya

  • facebook

En Çok satanlar

En Çok Oylananlar

Özel Eğitim Paketleri

Çevirim İçi Olanlar

Şu an çevrimiçi kullanıcı yok

Ödeme

Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası

Güvenlik

Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası


Sitemiz GoDaddy SSL Sertifikası
ile korunmaktadır.

Telif Hakkı © 2020 Tüm eğitim paketleri 5846 sayılı FSEK kapsamında tescillidir.Kopyalanması ve alıntı yapılması suçtur.
X