Gramer Sınav Çalışma Testleri

Gramer Sınav Çalışma Testleri

Bu paket hem üçüncü aşama sınavların yönelik gramer eğitimini hemde bu konuda testleri içermektedir.

Paket içeriğinde üçüncü aşama sınavlarında karşınıza çıkabilecek testlerde gramer yapılarını daha kolay anlamanız için hazırlanan pakette konularla ilgili testlerde bulunmaktadır.

Üçüncü aşama THY merkez sınav sistemine göre düzenlenmiş olan bu gramer testi konu anlatımlı içerikler ile desteklenmiş çoktan seçmeli,kabin adaylarının sınav sırasında İngilizce gramer konusunda zorlanacakları bir alt yapıya göre hazırlanmıştır.

Test içinde gramer eğitim paketlerimizde görmüş olduğunuz tüm gramer konuları işlenmiş ve test haline getirilmiştir.

Bu test sayesinde gerçek anlamda İngilizce gramer bilginizi ölçebilecek ve eksik kaldığınız gramer bilgilerinizi gözlemleyeceksiniz.

Test sonuçlarına göre satın almış olduğunuz gramer eğitim paketlerinden tekrar hangi konular üzerine çalışmanız gerektiğini daha iyi anlayacaksınız.

Testi tamamladığınız zaman tekrar ettiğiniz gramer paketlerinden çalışmalarınız sonunda testi yeniden açın ve çözmeye çalışın.Bu tekrarlar sayesinde tüm eksikliklerinizi tamamlama imkanı bulacaksınız.

Hakkımızda

logo

THY Kabin Ekibi Sınavları Dijital Eğitim Merkezi

Türkiye'de yabancı dil ve THY Sınavları için 2010 tarihinden beridir eğitim vermekteyiz. thykabinsinavi.com web sitemizin amacı Özel Eğitimlere vakit ayıramayan ve yakınlarında özel eğitim alabilecekleri yetkili kişilere ulaşamayan THY Kabin Ekibinde çalışmayı hayal eden insanların hayallerini gerçekleştirmeleri için onlara en uygun fiyata dijital eğitim imkanı sağlamaktır.

Sizde THY Kabin Ekibi olmayı düşünüyorsanız başarılı bir hazırlık yapmak istiyorsanız hemen eğitimlerimizden birini satın almalısınız.

Sosyal Medya

  • facebook

En Çok satanlar

En Çok Oylananlar

Özel Eğitim Paketleri

Çevirim İçi Olanlar

Şu an çevrimiçi kullanıcı yok

Ödeme

Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası

Güvenlik

Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası


Sitemiz GoDaddy SSL Sertifikası
ile korunmaktadır.

Telif Hakkı © 2020 Tüm eğitim paketleri 5846 sayılı FSEK kapsamında tescillidir.Kopyalanması ve alıntı yapılması suçtur.
X