İngilizce Mülakat Kelime ve Cümle Eğitimi

İngilizce Mülakat Kelime ve Cümle Eğitimi

THY kabin sınavlarında gireceğiniz mülakatlarda İngilizce bilginiz için sizin en büyük yardımcınız kelime bilgisidir.

Ne kadar çok kelime bilginiz varsa sizinle konuşulan konuları anlamanız o kadar kolaylaşır.

Yabancı bir lisanı konuşma sırasında kelime bilginiz anlatılan konuyu veya sorulan soru anlamanız için geniş bir kelime bilgisine sahip olmanız gereklidir.

İngilizce lisanında günlük konuşulan kelime sayısı ortalama 500 ile 2000 kelime arasında geçer tabi özel bir alanda konuşmanız gerekmiyorsa.

Fakat sınav sistemlerinde karşınıza çıkacak zorlukları aşmanız için kullandığınız kelimelerin ortalama eş anlam ifade eden kelimelerini’de bir şey şekilde bilmeniz ve anlamanız çok önemlidir.

Bu sayede soru veya konu içeriğini kavradığınız zaman kısada olsa doğru cevap verme imkanınız olur.

Kelime bilgisi bir yabancı lisanda ezbere ve tekrara dayanır.Eğitim paketimiz içeriğinde kabin sınavlarına özel en çok kullanılan kelimelerle size kişiliğiniz ve sektör hakkında düşünceleriniz ifade etmeniz istendiğinde karşılaşacağınız kelimelerle eş anlamları sıralanmış ayrıca cümle içinde yerleşimleri sunulmuştur.

Paket içeri kelimelerin aynı zamanda yapay zeka ile seslendirilmiş hallerini’de bulabileceğiniz kısımlar mevcuttur.Kelimeleri çalışırken yanınızda kağıt kalem bulundurmanız sizin için faydalı olur.

Hakkımızda

logo

THY Kabin Ekibi Sınavları Dijital Eğitim Merkezi

Türkiye'de yabancı dil ve THY Sınavları için 2010 tarihinden beridir eğitim vermekteyiz. thykabinsinavi.com web sitemizin amacı Özel Eğitimlere vakit ayıramayan ve yakınlarında özel eğitim alabilecekleri yetkili kişilere ulaşamayan THY Kabin Ekibinde çalışmayı hayal eden insanların hayallerini gerçekleştirmeleri için onlara en uygun fiyata dijital eğitim imkanı sağlamaktır.

Sizde THY Kabin Ekibi olmayı düşünüyorsanız başarılı bir hazırlık yapmak istiyorsanız hemen eğitimlerimizden birini satın almalısınız.

Sosyal Medya

  • facebook

En Çok satanlar

En Çok Oylananlar

Özel Eğitim Paketleri

Çevirim İçi Olanlar

Şu an çevrimiçi kullanıcı yok

Ödeme

Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası

Güvenlik

Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası


Sitemiz GoDaddy SSL Sertifikası
ile korunmaktadır.

Telif Hakkı © 2020 Tüm eğitim paketleri 5846 sayılı FSEK kapsamında tescillidir.Kopyalanması ve alıntı yapılması suçtur.
X