Kabin Check nedir ?

Kabin Check

Uçağa bindiğiniz zaman sıkça duyduğumuz bu deyim nedir ?

KABİN CHECK!

Kapı kapanmadan, taksiyle( uçağın pistte uçuş için hareket ederek ana piste çıkması ), kalkıştan ve inişten önce, Kabin Ekibinin kabini kontrol etmesi,

tuvaletlerin boş olması (ve gerekirse kilitlenmesi) ve tüm dolapların, bölmelerin

ve üst bölmeler kapatılması. Tüm kabin bagajları koltukların altına veya içine güvenli bir şekilde yerleştirilmesi. Tüm yolcuların emniyet kemerleri takılmış olmalı ve masa tablaları ile koltuk arkalıkları dik ve kilitli olduğu kontrol edilmesi. Tüm elektronik cihazlar kapatılmalıdır.

Kabin Ekibi ayrıca tüm mutfak ekipmanlarının istiflenmesini ve sabitlenmesini sağlamalıdır.

Arabalar / el arabaları uygun alanlara yerleştirilir. İstifleme alanları kapalı olmalıdır. Üzerine herhangi bir dökülme varsa mutfak tabanları derhal temizlenmelidir. Kabin ekibinin kendi oturma koltuklarına oturarak emniyet kemerlerini bağlaması. Kabin Check olarak tabir edilir

0üzerindeki yanıtlar "Kabin Check nedir ?"

Mesaj bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hakkımızda

logo

THY Kabin Ekibi Sınavları Dijital Eğitim Merkezi

Türkiye'de yabancı dil ve THY Sınavları için 2010 tarihinden beridir eğitim vermekteyiz. thykabinsinavi.com web sitemizin amacı Özel Eğitimlere vakit ayıramayan ve yakınlarında özel eğitim alabilecekleri yetkili kişilere ulaşamayan THY Kabin Ekibinde çalışmayı hayal eden insanların hayallerini gerçekleştirmeleri için onlara en uygun fiyata dijital eğitim imkanı sağlamaktır.

Sizde THY Kabin Ekibi olmayı düşünüyorsanız başarılı bir hazırlık yapmak istiyorsanız hemen eğitimlerimizden birini satın almalısınız.

Sosyal Medya

  • facebook

En Çok satanlar

En Çok Oylananlar

Özel Eğitim Paketleri

Çevirim İçi Olanlar

Şu an çevrimiçi kullanıcı yok

Ödeme

Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası

Güvenlik

Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası


Sitemiz GoDaddy SSL Sertifikası
ile korunmaktadır.

Telif Hakkı © 2020 Tüm eğitim paketleri 5846 sayılı FSEK kapsamında tescillidir.Kopyalanması ve alıntı yapılması suçtur.
X