Kabin Sınavları İngilizce Online Kurs Avantajları

Neden uzaktan eğitim kurs almalıyım ?

Kabin sınavları İngilizce online kurs avantajları nedir ?

Neden uzaktan eğitim pakatleri satın almalıyım?

Soru sormak istediğim zaman kime danışacağım?

Uzaktan eğitim paketlerinin avantajı  ! THY veya diğer hava yollarının ingilizce sınavlarına girmek isteyen adayların çoğu ya halen çalışmakta  yada bu özel mesleki alanda uzmanlaşmış kurslara mesafe açısından zorluk çekmektedir.Bazı adaylar maddi sebeplerden dolayı bu kurslara kayıt olma imkanına sahip değildir;thykabinsınavı.com sitesi pazar araştırmaları sonunda bu alanda mevcut olan ihtiyaca yönelik bir sistemle hizmet vermektedir.Site eğitmenleri havacılık ingilizcesi alanında uzmanlaşmış dil eğitimcilerinden oluşmaktadır.

Havacılık İngilizcesi ve bu alandaki sınav sistemi diğer mesleki İngilizce sınavlarından çok farklıdır;thykabinsınavı.com sitesinde satışa sunulan İngilizce eğitim kurs paketleri sınav sistemlerine göre eğitimi ele alır,adayların sınava hazırlanmak için çok zamanları olmadığı bilincinden yola çıkılararak mümkün olan en kısa zamanda en önemli lisan eğitimini vermek üzere yapılanmış kurslardır.

Kurs paketlerinin amacı adayın ingilizce bilgisini geliştirmekle birlikte kabin sınavlarına özel bir lisan eğitimi almalarını sağlamaktır.Kurs paketlerinde temel İngilizce eğitimle birlikte hızlandırılmış bilinçsel yöntemlere göre kurgulanmış bir dil eğitimi sunulmaktadır.

Kabin sınavı adayları kurs paketleri kullanma süreleri içinde sınırsızca paketleri tekrarlama imkanı bulur,sürekli tekrar yaparak kendini İngilizce seviyesinde üst kademelere taşıma fırsatına sahip olur.

Site içinde satın alının paketlerde adaylar zorlandıkları zaman mail yolu ile eğitmenlere soru sorabilirler.

İstedikleri zaman istediklerde yerde siteye ulaşma imkanına sahiptirler.Adaylar böylece gün içinde kendi seçtikleri saatlerde site içi eğitimlerine devam edebilir.

Satın aldıkları kurs paketlerinde mevcut olan testleri çözerek İngilizce bilgilerinin düzeyini görebilirler.Test sınavları sonuçları bazı paketlerde mevcuttur.Bazı paketlerde ise sınav sonuçları eğitmen değerlendirmesi sonucu verilen cevaplarla birlikte adaylara mail yolu ile bildirilir.

Online test paketlerinde adaylar canlı performans olarak sınava girer ve sonuçları eğitmenler tarafından tavsiyelerle birlikte adaylara gönderilir.

Adaylar sitemizde kendi ihtiyaç duydukları paketleri ayrı ayrı olarak satın alma imkanına sahiptir.Yine’de tavsiyemiz paketleri incelemeleri ve kabin sınavlarına tam olarak hazırlanacak şekilde paketler satın almalarıdır.

0üzerindeki yanıtlar "Kabin Sınavları İngilizce Online Kurs Avantajları"

Mesaj bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hakkımızda

logo

THY Kabin Ekibi Sınavları Dijital Eğitim Merkezi

Türkiye'de yabancı dil ve THY Sınavları için 2010 tarihinden beridir eğitim vermekteyiz. thykabinsinavi.com web sitemizin amacı Özel Eğitimlere vakit ayıramayan ve yakınlarında özel eğitim alabilecekleri yetkili kişilere ulaşamayan THY Kabin Ekibinde çalışmayı hayal eden insanların hayallerini gerçekleştirmeleri için onlara en uygun fiyata dijital eğitim imkanı sağlamaktır.

Sizde THY Kabin Ekibi olmayı düşünüyorsanız başarılı bir hazırlık yapmak istiyorsanız hemen eğitimlerimizden birini satın almalısınız.

Sosyal Medya

  • facebook

En Çok satanlar

En Çok Oylananlar

Özel Eğitim Paketleri

Çevirim İçi Olanlar

Şu an çevrimiçi kullanıcı yok

Ödeme

Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası

Güvenlik

Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası


Sitemiz GoDaddy SSL Sertifikası
ile korunmaktadır.

Telif Hakkı © 2020 Tüm eğitim paketleri 5846 sayılı FSEK kapsamında tescillidir.Kopyalanması ve alıntı yapılması suçtur.
X