Kayıt ol

Hemen kayıt olun ve kursa başlayın!

Bu siteye kaydolmak için aşağıdaki alanları doldurmanız yeterlidir.

Hesap Detayları

Profil Detayları

Adınız Soyadınız (gerekli)

Sistem de adınız: Herkes

Cinsiyet

Sistem de adınız: Herkes Değişiklik

Bu alanı kimler görebilir?
Kapat
Cep Telefonu

Sistem de adınız: Herkes Değişiklik

Bu alanı kimler görebilir?
Kapat
Haberdar ol

İndirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Verdiğim bilgiler üzerinden tarafıma pazarlama maksatlı sesli arama, elektronik posta ve SMS yolu ile ticari bildirimlerin yapılmasını kabul ediyorum.

Sistem de adınız: Herkes Değişiklik

Bu alanı kimler görebilir?
Kapat

Kullanım Şartları

İptal ve Geri Ödeme Sözleşmesi


Yasal Uyarı

Türkçe olarak hazırlanmış iş bu iptal ve iade sözleşmesi Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde satın alınan eğitim hizmetleri ve paketleri içindir. Eğer Türkiye dışında yaşıyorsanız İngilizce olarak hazırlanan sözleşme koşullarına tabi olursunuz. Anadiliniz Türkçe olsa da Türkiye sınırları dışında hizmet satın alıyorsanız İngilizce Sözleşme koşullarını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.

Thykabinsinavi.com web sayfasına üye olduğunuz anda herhangi bir ürün almayacak olsanız da burada belirtilen iptal ve geri ödeme politikalarını kabul etmiş sayılırsınız. Lütfen buna dikkat ediniz!

Thykabinsinavi.com– İptal Bedeli ve İade Politikası

Thykabinsinavi.com, ücretsiz İngilizce eğitim materyallerinin yanı sıra, ücretli canlı dersler, alıştırmalar ve video içerik dahil İngilizce materyaller sağlayan bir sosyal medya ve eğitim platformudur.

Bizden bir eğitim materyali ya da ders satın aldığınızda, iptal bedeli ve iade politikası aşağıdaki gibidir.

Aşağıda belirtilen maddelerin haricinde iptal ya da iade durumu bulunmamaktadır. Bizlerden bir ürün aldığınızda iptal & geri iade politikasını okumuş ve kabul etmiş sayılacaksınız.

İptal

A- Online (Canlı) Dersler İçin (Bire-Bir sanal eğitim)

1-) 

Bire-Bir Online ders satın aldığınızda sizinle görüşerek planlanan tarihte derslerinizin başlayacağını garanti ederiz. Bire-Bir dersler genellikle 10 iş günü içinde başlatılır.

2-) 

Bire-Bir Online ders satın aldığınızda eğer normalde 3 iş günü içinde başlatılması planlanan kursunuzu 3 iş günü içinde başlatamazsak, 15 iş günü sonunda isteğiniz üzere ÖDEMENİZİN TAMAMINI BANKA HESABINIZA / KREDİ KARTINIZA İADE EDERİZ.

** Bire-Bir derslerde 3 iş günü dersiniz başlatıldığı zaman aşağıda belirtilen normal “iptal ve iade koşullarımız” uygulanır. **

3-) Satın aldığınız bir kursun ve sınıfın (Derslerin) İptali

a)- Eğer planlanan kurs başlama tarihinden 24 saat öncesine kadar iptal talep ederseniz, ödemenizin vergiler hariç net rakam üzerinden %80 ü size geri iade edilecektir.

b)- Eğer planlanan kurs başlama tarihine 72 saatten daha fazla bir zaman kaldığında iptal talep ederseniz, ödemenizin vergiler hariç net rakam üzerinden %90 ı size geri iade edilecektir.

4-) Kursunuz / Dersleriniz başladıktan sonra, herhangi bir sebeple iptal etmek isterseniz aşağıdaki hükümleri kabul etmiş sayılırsınız.

a)- 

a)- eğitim başladıktan sonra satın almış olduğunuz kursu iptal etmek isterseniz, yasal cayma hakkınız bitmiş olur ve bundan dolayı toplam ödediğiniz rakamdan almış olduğunuz derslerin saat  ücreti düşülür, toplam ödediğiniz rakamın % 28’i oranında KDV ve KGV payları düşülür (KDV ve KGV Devlete ödenen vergilerdir), son olarak kalan miktarın %50’si düşülür ve geriye kalan miktar size 15 iş günü içinde  iade edilir.

b)- Yukarıda belirtilen %50 kesinti şirketin ödediği eğitmen ücreti  tazmini için sizlerden alınmaktadır.

c)– online bire bir ders almadan önce eğitmenle detaylı konuşup seviye tespit sınavı olmanız mecburidir. Sınav sonucuna göre eğitmenin belirleyeceği ders kalıcı sonuç kararıdır. Bu şartlarda ders almak isterseniz size bir sözleşme maili yollanacaktır bu sözleşmeyi tam doldurup onayladıktan sonra eğitim başlayabilir.

Bununla birlikte, kursunuz başladıktan sonra 2 ders günü geçmesine rağmen herhangi bir zorunluluktan dolayı (Mücbir durumda) iptal talep ediyorsanız ve de herhangi bir kayba uğramak istemiyorsanız, kaydınızı DONDURABİLİRSİNİZ. Bu durumda kaydınız silinmez ve almış olduğunuz derslerden sonra kalan dersleriniz için 30 gün sizden haber beklenir. 30 gün içerisinde tekrar size uygun günde kursa başlayabilirsiniz. İptal tarihinizden 30 gün geçtikten sonra, hala durumunuzda bir değişiklik yoksa kalan derslerinizi alma hakkınız ortadan kalkar. 

Lütfen Dikkat! Mücbir durumunuzu belgelendirmenizi isteyebiliriz!

5-) Yukarıdaki koşul ve ödeme işleyişi sadece kurstan ayrılma durumundadır. Eğer thykabinsinavi.com kurslarını web sitesinin yazılım sisteminin çalışmaması gibi sadece thykabinsinavi.com’dan kaynaklanan teknik arızalardan dolayı iptal etmeye karar verdiyseniz (böyle kararlar idari tedbir altında yapılır ve de sadece sistem ve sistemin yönetimi ile ilgili durumları kapsar.), tüm ödediğiniz para size geri ödenir. İnternet bağlantısı, öğrenci (müşteri) bilgisayarı, mikrofon, kulaklık gibi bilgisayar donanımı ve bunun gibi thykabinsinavi.com sistemi dışında oluşan tüm olası etkenler bu madde dışında tutulur ve de thykabinsinavi.com bu durumlardan sorumlu tutulamaz. Öğrenci yaşadığı teknik sorunları yazılı, resim kayıtlı ya da video kayıtlı bir şekilde ispatlamak ile yükümlüdür.

Derslerin Planlanması, Randevuların yeniden ayarlanması ve ONLINE CANLI ÖĞRENİM de özel derslerin sağlanması hakkında!

Bire-Bir sanal (ÖZEL) Ders için:

Bire-bir dersler için, satın aldığınız tüm programlanmış dersleri takip etmek ve katılmak zorundasınız. Bire-bir dersler için de devamsızlık hakkı yoktur.

Bununla birlikte, eğer hastalık, kaza, seyahat gibi mücbir durumlardan dolayı bir dersi yapmayacak ve kaçıracak olursanız, thykabinsinavi.com ve öğretmeninizle direkt olarak iletişime geçerek ders tarihinizi değiştiriniz.

Lütfen hatırlayınız! – Sizden kaynaklanan sebeplerden dolayı yapamadığınız bir dersi, 2 hafta içinde tamamlamak zorundasınız. Şayet 2 hafta içinde bu dersi tamamlamazsanız, dersiniz yapılmış kabul edilir. Telafi dersleri için öğretmeniniz ve thykabinsinavi.com yönetimi ile iletişim kurunuz.

Eğer derslerinizden birinin tarihini değiştirmek isterseniz, öğretmeninizi ya da thykabinsinavi.com’un müşteri hizmet bölümünü (ders saatinden en az 12 saat önce) thykabinsinavi.com mail adresine mail atarak bilgilendiriniz. Bildiri yapılmadan iptal edilmiş ders saati yapılmış sayılacak ve öğrencinin toplam ders saatinden düşülecektir.

Lütfen unutmayınız! Toplam Derslerinizin 20% sinden fazla dersi yeniden programlayamazsınız. Yani, eğer 25 saatlik sanal online ders satın alırsanız, en fazla 5 dersin tarihini değiştirebilirsiniz. Diğer bir değişle 5 ders devamsızlık hakkınız vardır ve bu devam edemediğiniz 5 dersi bizden alırsınız. Ancak bunun üstü rakamlardaki devamsızlık yapılan dersler yapılmış sayılır!

EK ÖNEMLİ NOTLAR ve HATIRLATMALAR

Bizi tercih ederek kursumuza kaydolduğunuz için sizlere çok teşekkür ederiz. Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmemiz ve sizlerin bu eğitim sürecinden maksimum fayda sağlayabilmeniz için deneyimlerimize dayanan bazı önemli hatırlatmaları sizler ile paylaşıyoruz. Bu hususlara dikkat etmeniz yine sizin menfaatiniz açısından çok önemlidir.

Lütfen burada yazan açıklamaları ÇOK DİKKATLİCE okuyunuz. Sistemimize üye olarak ve de bir eğitim hizmeti alarak bu sözleşmeyi kabul etmiş oluyorsunuz.

1-) Derslere zamanından 10 dk. önce geliniz. Bilgisayarınızın önünde hazır olunuz.

2-) Bire-Bir dersler için; derse herhangi bir sebepten dolayı gelemezseniz sözleşmenize göre 12 saat öncesinden haber vermeniz gerekir. Ancak acil durumlar ve ani gelişmeler durumunda bu süreyi 4 saate kadar esnete biliriz. Yani ders başlama saatinizden en geç 4 saat önce bize gelemeyeceğinizi bildirmeniz gerekir. Aksi durumda sebep ne olursa olsun dersiniz YAPILMIŞ SAYILIR.

3-) Bire-Bir kurslarda dersleriniz öğretmeniniz ve sizlerle thykabinsinavi.com tarafından planlanır. Derslerinize zamanında katılmanız gerekmektedir. Ancak gerek sizlerden gerekse öğretmeninizden dolayı herhangi bir sebeple o günkü dersi iptal ederseniz, İptal edilen bu ders 2 hafta içinde telafi edilmelidir. Öğretmeniniz ve thykabinsinavi.com sizlere bu telafi dersi için 2 hafta içerisinde telafi günleri sunacaktır. 2 hafta içinde tamamlanmayan bu iptal edilmiş dersiniz 2 hafta sonrasında YAPILMIŞ SAYILIR! Bu durumla ilgili mücbir durumunuz olursa lütfen bizimle paylaşınız.

5-) Dersler, öğretmen ve yönetimle ilgili öneri ve şikâyetleriniz bizler için önemlidir. Bu yüzden bu konulardaki fikirlerinizi SÖZLÜ ve YAZILI olarak zamanında bize sununuz.

6-) Lütfen hatırlayınız! Ders saati 50 dakikadır. Örneğin 20 saatlik bir eğitim alırsanız, 50 dakikadan oluşan 20 ders satın almış olursunuz. 

7-) Tüm para iadelerinde sizden thykabinsinavi.com’a bir ödeme gelirken ve thykabinsinavi.com’dan size bir ödeme yapılırken bankaların, online ödeme sistemlerinin ve bunun gibi para gönderme araçlarının yapacak olduğu kesintiler, para transfer ücretleri vb. gibi sair masraflar size gönderilecek olan toplam ücretin içerisinden kesilir. Thykabinsinavi.com para transfer masraflarından sorumlu değildir.

😎 Faturanız kesildikten 5 iş günü sonrası (Fatura tarihinden itibaren) bu sözleşmede belirtilen iade ve iptal koşullarından herhangi birine uygun olarak satın aldığınız dersi iptal etmek isterseniz, sizden yapılacak bu sözleşmede belirtilen kesintilere ilaveten Maliye Bakanlığının belirlediği ve faturanızda yazan KDV tutarı ve KGV (Gelir Vergisi) de sizden ayrıca kesilir (toplam %28). 5 iş günü geçmeden gerçekleşen iptallerde sadece bu sözleşmede belirtilen kesintiler uygulanır.

B- Online ve Offline (sanal) Kurslar için, (Online ve offline Pratik/ öğrenim Materyalleri ve Online kendi kendine çalışma paketleri)

1-) Canlı olmayan ama online olan kelime öğrenme alıştırmaları, video dersleri, gramer dersleri gibi programlar satın aldığınızda, bu dersler boyunca destekleneceğinizi garanti ederiz. Bu dersler bizim web sitemizde ve sunucularımızda hizmetinize sunulan ve internete bağlı çalışan programlardır.

2-) Burada belirtilen ürünler için bize bir ödeme yaptığınızda, aşağıda belirtilen iptal ve iade koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.

YASAL UYARI: Bizlerden bir video eğitim paketi satın aldığınızda, ücretsiz olarak size sunulan DENEME ve SİSTEM TANIMA amaçlı açılmış ve deneyimize sunulmuş DEMO derslerini deneyip beğendiğinizi ve bu bilinçle bir satın alma işlemi gerçekleştirdiğinizi kabul etmiş olursunuz. 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun gereği, alıcı tarafından açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (Video, DVD, CD ve Kaset vb.), basılı ürünler (Kitap, dergi vb.), yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünlerdir.

a)- Ödemesini tamamlayarak bir ürün satın aldığınız tarihten itibaren 24 saat cayma hakkınız mevcuttur. 24 saat tamamlanmadan hizmeti iptal etmek isterseniz, ödediğiniz toplam ücretten %20 kesinti yapılır ve kalan ücret size iade edilir. Fakat BU İADE ve CAYMA HAKKI SADECE KULLANILMAYAN BİR EĞİTİM PAKETİ İÇİNDİR. Bir eğitim paketi satın aldığınızda ve bu eğitimi açtığınızda artık bu ürün kullanılmış bir ürün sayılır ve aşağıda belirtilen iptal & iade koşulları uygulanır.

b)- 24 saat geçtikten sonra eğitim paketi iptali yapmak isterseniz, kullanılıp kullanılmadığına bakılmaksızın ÜCRET İADESİ YAPILMAZ ! LÜTFEN BUNA GÖRE TEDBİR ALINIZ ve PLANLAMA YAPINIZ!

** Yukarıda belirtilen kesintiler faturanızdan doğacak vergiler ve diğer zararların tazmini için sizlerden alınmaktadır. **

c)- Tüm para iadelerinde sizden thykabinsinavi.com’a bir ödeme gelirken ve thykabinsinavi.com’dan size bir ödeme yapılırken bankaların, online ödeme sistemlerinin ve bunun gibi para gönderme araçlarının yapacak olduğu kesintiler, para transfer ücretleri vb. gibi sair masraflar size gönderilecek olan toplam ücretin içerisinden kesilir.thyakabinsinavi.com para transfer masraflarından sorumlu değildir

3-) Eğer web sitemizden ya da sunucularımızdan kaynaklanan teknik bir problem yaşıyorsanız, tüm paranızın iade edileceğini garanti ederiz. Ekran görüntüsü alarak veya video kaydı ile bu problemin bizim web sitemizden ve sunucularımızdan kaynaklandığını kanıtlamak zorunda olduğunuzu unutmayınız.

Kredi Kartı Bilgileri

Thykabinsinavi.com müşterinin kredi kartı bilgisini asla kaydetmez. Veri tabanımızda depolanmaz. Bu tarz özel bilgileriniz BANKANIZIN ve ÖDEME ARACI KURUMLARIN sorumluluğundadır.

Genel Donanım

Thykabinsinavi.com hiçbir öğrenci donanımından sorumlu değildir (örnek; bilgisayar, modem, internet bağlantısı, hoparlör, kulaklık ve bunun gibi). Diğer bir deyişle, Profil sayfanızdan/durumunuzdan ve gerekli teknik testlerden sadece öğrenci sorumludur.

Feragatname

Thykabinsinavi.com öğrencinin herhangi bir ders ya da materyal ile ilgili olarak ödediğini iddia ettiği herhangi bir ücreti dikkate almaz, ödemelerde ve gerektiğinde ödemelerin iadesinde banka kayıtları dikkate alınır. Yukarıda belirtilen şartlar dışında öğrenciye hiçbir ödeme yapılmaz. Ayrıca SSL ile güvenli çalışan thykabinsinavi.com hiçbir şekilde thykabinsinavi.com üzerinde reklamı yapılan farklı web sayfalarından, SSL programından, bankalardan, para transferi sürecinden ve bunun gibi thykabinsinavi.com ile direk ilişkili olmayan nedenlerden kaynaklı öğrencinin uğrayabileceği zararlardan sorumlu TUTULAMAZ! Öğrenci bu maddeyi okuyup anladığını kabul eder.

Anlaşmazlık ve Mahkeme

Herhangi bir anlaşmazlık durumunda thykabinsinavi.com ve thykabinsinavi.com markasının sahibi olan Akademik Tanıtım Baskı Eğitim Org.Tic ve sanayi Ltd. Şti. hizmet alıcı öğrenci ile evrensel insani değerler üzerinde, tüketicinin haklarını koruyarak, iyi niyetle ve şeffaflıkla yaşanılabilecek bir problemin çözülmesi için elinden geleni yapacağını ve ortak bir noktada buluşmak için gerekli fedakarlığı göstereceğini iş bu sözleşme ile öğrencisine beyan eder. Ancak problemin çözümü mahkeme aşamasına gelirse, İstanbul Ticaret ve Tüketici Mahkemelerinin sorumlu olacağını hizmet alıcı (Öğrenci) kabul ve beyan eder.

Telif Hakkı

Thykabinsinavi.com web sitesinde bulunan tüm eğitim materyalleri, sanal eğitim paketleri ticari olarak tescil edilmiş bulunmaktadır. Paket içerikleri kopyalanması ekran görüntüsü alınması, her türlü ses ve görüntü taşıcı malzeme aracılığı ile çoğaltılıp 3.kişilerle paylaşılması 5846  ve 4077 kısa adı ile telif hakları kanunu ve ekleri ile koruma altında bulunmakta aksi yasalarca suç teşkil etmektedir.

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI:

www.thykabinsinavi.com

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirsiniz. Böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmanız gerekmektedir. “www.thykabinsinavi.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler, değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

Ticari Markalar, Fikri Mülkiyet, Telif Hakları
www.thykabinsinavi.com sitesinin her hakkı pay sahiplerine aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslararası kanunlar ve uluslararası sözleşmeler ile korunmaktadır.

Kullanıcı Website dahilinde bulunan ürünleri, bigileri, her türlü veritabanını, resimleri, metinleri, ikonları, görsel ve işitsel vesair imgeleri, video klipleri, dosyaları, web sitesi, software-code’ların html kodu ve diğer kodlar vs. ile tasarımları, katalogları ve listeleri kısmen ya da tamamen çoğaltamayacağı, kopyalamayacağı, dağıtmayacağı, işlemeyeceğini, online ya da diğer bir yöntem kullanılmak suretiyle göndermeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla, hak sahipleri ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.

Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal;

Site’nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz.

Site’den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte “© 2020, thykabinsinavi.com, Tüm Hakları Saklıdır” ifadesi eklenmeden kullanılamaz.

Kullanım Koşullarının Değiştirilmesi
thykabinsinavi.com’un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.

Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair
www.thykabinsinavi.com , sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde thykabinsinavi.com’un hiçbir kontrolü olmadığı için, thykabinsinavi.com ‘un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşılabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı, ayrıca thykabinsinavi.com ‘un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.

Web sitemiz deneyiminizi geliştirmek ve kişiselleştirmek ve (varsa) reklamları göstermek için çerezleri kullanır. Web sitemiz ayrıca Google Adsense, Google Analytics, YouTube gibi üçüncü şahısların çerezlerini de içerebilir. Bu web sitesini kullanarak çerez kullanımına izin vermiş olursunuz.

Kullanıcı Bilgileri Hakkında
www.thykabinsinavi.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları formlarının yer aldığı bölümler bulunmaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

Hak ve Sorumluluklar
www.thykabinsinavi.com sitesinde bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.thykabinsinavi.com ve hak sahipleri site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden hatalardan dolayı
www.thykabinsinavi.com sitesi hak sahiplerine sorumluluk yüklenemez.

I agree to these Terms and Conditions

Hakkımızda

logo

THY Kabin Ekibi Sınavları Dijital Eğitim Merkezi

Türkiye'de yabancı dil ve THY Sınavları için 2010 tarihinden beridir eğitim vermekteyiz. thykabinsinavi.com web sitemizin amacı Özel Eğitimlere vakit ayıramayan ve yakınlarında özel eğitim alabilecekleri yetkili kişilere ulaşamayan THY Kabin Ekibinde çalışmayı hayal eden insanların hayallerini gerçekleştirmeleri için onlara en uygun fiyata dijital eğitim imkanı sağlamaktır.

Sizde THY Kabin Ekibi olmayı düşünüyorsanız başarılı bir hazırlık yapmak istiyorsanız hemen eğitimlerimizden birini satın almalısınız.

Sosyal Medya

  • facebook

En Çok satanlar

En Çok Oylananlar

Özel Eğitim Paketleri

Çevirim İçi Olanlar

Şu an çevrimiçi kullanıcı yok

Ödeme

Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası

Güvenlik

Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası


Sitemiz GoDaddy SSL Sertifikası
ile korunmaktadır.

Telif Hakkı © 2020 Tüm eğitim paketleri 5846 sayılı FSEK kapsamında tescillidir.Kopyalanması ve alıntı yapılması suçtur.
X