Left Sidebar Page

Page with Left Sidebar

THY Kabin Sınavı sitemizde kabin sınavlarına özel eğitim setleri ayrı paketler halinde satılmaktadır arzu ederseniz hepsini ya da ihtiyacınız olan modülleri satın alabilirsiniz. Satılan paket modülleri sınav aşamalarına göre düzenlenmiştir. Bazı modüller yapay zekâ sistemi ile İngilizce telaffuz açısından sizlere örnek teşkil etmesi için sesli olarak ek ilave ile sunulmaktadır. Yazı metinleri yanında sesli olarak nasıl telaffuz edileceği eklenmiştir. Her şekilde Gramer modüllerini satın almanız konusunda uzman olan eğitmenlerimiz tarafından tavsiye edilmektedir. Sitemizde ayrıca örnek teşkil etmesi için bir online sınav modülü bulunmaktadır. Eğitim paketlerini satın aldıktan sonra kendinizi sınamak isterseniz kademe kademe olan bu online sınavları satın alabilirsiniz. İşinizi şansa bırakmayın. Geleceğiniz garanti altına almak kendinize gökyüzünde bir gelecek yaratmak sizin elinizde.

 

Hakkımızda

logo

THY Kabin Ekibi Sınavları Dijital Eğitim Merkezi

Türkiye'de yabancı dil ve THY Sınavları için 2010 tarihinden beridir eğitim vermekteyiz. thykabinsinavi.com web sitemizin amacı Özel Eğitimlere vakit ayıramayan ve yakınlarında özel eğitim alabilecekleri yetkili kişilere ulaşamayan THY Kabin Ekibinde çalışmayı hayal eden insanların hayallerini gerçekleştirmeleri için onlara en uygun fiyata dijital eğitim imkanı sağlamaktır.

Sizde THY Kabin Ekibi olmayı düşünüyorsanız başarılı bir hazırlık yapmak istiyorsanız hemen eğitimlerimizden birini satın almalısınız.

Sosyal Medya

  • facebook

En Çok satanlar

En Çok Oylananlar

Özel Eğitim Paketleri

Çevirim İçi Olanlar

Şu an çevrimiçi kullanıcı yok

Ödeme

Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası

Güvenlik

Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası


Sitemiz GoDaddy SSL Sertifikası
ile korunmaktadır.

Telif Hakkı © 2020 Tüm eğitim paketleri 5846 sayılı FSEK kapsamında tescillidir.Kopyalanması ve alıntı yapılması suçtur.
X