Online İngilizce Sınavı Test Eğitimi

İkinci aşama online test eğitimi

Kabin sınavlarında ikinci aşama online testlerle sizin, kabin ekibi mesleğinizde çok önemli bir bölümü teşkil edecek İngilizce dil bilginiz ölçülmektedir.

Bu test sınavı için ,siz kabin adayı olarak başvuru belgelerinizi hava yolu şirketine teslim etmenizden sonra size verilen aday numaraları üzerinden yapılan çağrı ile gün belirlenir.

İkinci aşama olarak yapılan online test sınavı sizin kişisel ortamınızdaki bir bilgisayardan yapılmaktadır.

Size mail yolu ile iletilen bilgide verilen gün ve saatte bilgisayar başında olmanız istenir.

Size verilen bilgiler doğrultusunda aday numaranız ile sisteme giriş yaparsınız,verilen süre içinde açılan sayfadaki İngilizce çoktan seçmeli sınav başlar.

Size verilen sürede soruları cevaplamanız istenir.Sınav süresince harici bir yardım alamazsınız.Bağlandığınız sistemde bilgisayar ekran kameranız açık olarak kalır ve izlenirsiniz.

Herhangi bir harici yardım aldığınız taktirde sınavınız geçersiz kabul edilir.O nedenle bu sınava İngilizce bilginiz dahilinde cevaplar vermek zorundasınız.

Web sitemizden satın alacağınız bu paket ve diğerleri; sizleri bu ve diğer sınavlara hazırlamak için özel olarak hava yolları kabin memuru adayları sınavlarına yönelik İngilizce eğitim paketleri halinde düzenlenmiştir.

Bu paketler özel olarak bu alanda uzmanlaşmış dil eğitimcileri tarafından hazırlanmıştır.

İngilizce bilginiz hakkında endişeleriniz mevcutsa sitemizde bulunan diğer eğitim paketlerinden ihtiyacınız olanları satın almanız ve geleceğinizi riske atmamanızdır.

Hakkımızda

logo

THY Kabin Ekibi Sınavları Dijital Eğitim Merkezi

Türkiye'de yabancı dil ve THY Sınavları için 2010 tarihinden beridir eğitim vermekteyiz. thykabinsinavi.com web sitemizin amacı Özel Eğitimlere vakit ayıramayan ve yakınlarında özel eğitim alabilecekleri yetkili kişilere ulaşamayan THY Kabin Ekibinde çalışmayı hayal eden insanların hayallerini gerçekleştirmeleri için onlara en uygun fiyata dijital eğitim imkanı sağlamaktır.

Sizde THY Kabin Ekibi olmayı düşünüyorsanız başarılı bir hazırlık yapmak istiyorsanız hemen eğitimlerimizden birini satın almalısınız.

Sosyal Medya

  • facebook

En Çok satanlar

En Çok Oylananlar

Özel Eğitim Paketleri

Çevirim İçi Olanlar

Şu an çevrimiçi kullanıcı yok

Ödeme

Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası

Güvenlik

Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası


Sitemiz GoDaddy SSL Sertifikası
ile korunmaktadır.

Telif Hakkı © 2020 Tüm eğitim paketleri 5846 sayılı FSEK kapsamında tescillidir.Kopyalanması ve alıntı yapılması suçtur.
X