CLOZE TESTS A.Choose the correct option according to the text.

TEST-2 PART 1 CLOZE TESTS II

CLOZE TESTS

A. Choose the correct option according to the text.

Test konusunu okuyun ve anlamaya çalışın,cümle aralarında bulunan açılır penceredeki  şıklardan sizce araya gelerek cümleyi doğru tamamlayacak olan şıkkı işaretleyin.Anlamadığınız zaman şans usulü şık işaretlemekten kaçının,bu sizin aklınızı daha çok karıştırır.Test sonunda cevaplarınızı kontrol edin ve verilen konu paragraf içeriğini tam anlamaya çalışın.Test sırasında yanınızda kağıt ve kalem bulundurabilirseniz anlamadığınız kelimeleri not alın.Süreçte paketi sık tekrarlamanızda fayda vardır.Bu sizi aday olduğunuz sınava hazırlar.

 

00:60 Kalan SüreDK SN

Hakkımızda

logo

THY Kabin Ekibi Sınavları Dijital Eğitim Merkezi

Türkiye'de yabancı dil ve THY Sınavları için 2010 tarihinden beridir eğitim vermekteyiz. thykabinsinavi.com web sitemizin amacı Özel Eğitimlere vakit ayıramayan ve yakınlarında özel eğitim alabilecekleri yetkili kişilere ulaşamayan THY Kabin Ekibinde çalışmayı hayal eden insanların hayallerini gerçekleştirmeleri için onlara en uygun fiyata dijital eğitim imkanı sağlamaktır.

Sizde THY Kabin Ekibi olmayı düşünüyorsanız başarılı bir hazırlık yapmak istiyorsanız hemen eğitimlerimizden birini satın almalısınız.

Sosyal Medya

  • facebook

En Çok satanlar

En Çok Oylananlar

Özel Eğitim Paketleri

Çevirim İçi Olanlar

Şu an çevrimiçi kullanıcı yok

Ödeme

Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası

Güvenlik

Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası


Sitemiz GoDaddy SSL Sertifikası
ile korunmaktadır.

Telif Hakkı © 2020 Tüm eğitim paketleri 5846 sayılı FSEK kapsamında tescillidir.Kopyalanması ve alıntı yapılması suçtur.
X