THY Kabin Sınavları İngilizce Mülakat 64

THY Kabin Sınavları İngilizce Mülakat 64

THY Kabin Sınavları İngilizce Mülakat 64

 

Question 64

If you have to work with someone you do not like, what would you do?

Answer 64

Business life is for everyone so it means there will naturally be people we like and dislike in our working environment.

But I have a professional attitude and I have learned that we shouldn’t bring our personal problems or quarrels into the workplace.

I mean, I can work with everybody on the plane because we follow the rules try to serve the passengers as well as we can.

Working with people I don’t like is not a problem for me.

 

Türkçe Olarak

 

Soru 64

Sevmediğiniz birisiyle çalışmak zorunda kalırsanız, ne yapardınız?

Cevap 64

İş hayatı herkes içindir, bu nedenle çalışma ortamımızda doğal olarak sevdiğimiz ve sevmediğimiz insanlar olacağı anlamına gelir.

Ancak profesyonel bir tavra sahibim ve kişisel sorunlarımızı veya kavgalarımızı işyerine getirmememiz gerektiğini öğrendim.

Demek istediğim, uçaktaki herkesle çalışabilirim çünkü yolcular için elimizden geldiğince iyi hizmet etmeye çalışan kuralları uygularız.

Sevmediğim insanlarla çalışmak benim için sorun değil.

00:60 Kalan SüreDK SN

Hakkımızda

logo

THY Kabin Ekibi Sınavları Dijital Eğitim Merkezi

Türkiye'de yabancı dil ve THY Sınavları için 2010 tarihinden beridir eğitim vermekteyiz. thykabinsinavi.com web sitemizin amacı Özel Eğitimlere vakit ayıramayan ve yakınlarında özel eğitim alabilecekleri yetkili kişilere ulaşamayan THY Kabin Ekibinde çalışmayı hayal eden insanların hayallerini gerçekleştirmeleri için onlara en uygun fiyata dijital eğitim imkanı sağlamaktır.

Sizde THY Kabin Ekibi olmayı düşünüyorsanız başarılı bir hazırlık yapmak istiyorsanız hemen eğitimlerimizden birini satın almalısınız.

Sosyal Medya

  • facebook

En Çok satanlar

En Çok Oylananlar

Özel Eğitim Paketleri

Çevirim İçi Olanlar

Şu an çevrimiçi kullanıcı yok

Ödeme

Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası

Güvenlik

Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası


Sitemiz GoDaddy SSL Sertifikası
ile korunmaktadır.

Telif Hakkı © 2020 Tüm eğitim paketleri 5846 sayılı FSEK kapsamında tescillidir.Kopyalanması ve alıntı yapılması suçtur.
X