Sınav Formatı Kelime Eğitimleri

Kabin sınavı İngilizce kelimeler ve deyimler kurs paketinde havacılık mesleğinde ve genel günlük konuşmalarda kullanılan en önemli kelimeleri,deyimleri aynı zamanda cümle içinde kullanımları bulacaksınız.

Bu paket aynı zamanda yapay zeka ile seslendirilmiştir.Paket içindeki kelime ve deyimlerin Türkçe karşılıkları benzer anlam içeren bileşenleri mevcuttur.

Paket içindeki içerik size kabin ekibi mesleğiniz boyunca ve günlük hayatta daima gerekli olanları içermektedir.

İngilizce kelime bilginiz lisana hakim olma açısından hayati önem taşır.

Kelime bilgisi ve gramer yerleşimi olmadan İngilizce konuşmalar ve yapılan tüm yabancı dil konuşmaları ya yanlış anlaşılmaya sebep olur yada hiç anlaşılmaz.

Uçakta kabin içi yolcuların farklı telaffuzlarına şahit olacaksınız siz kelimelere tam hakimiyet sağlayamazsanız iletişim kurmakta büyük zorluklarla karşılaşırsınız.

Bu kurs paketi sizin karşılaşabileceğiniz bu zorlukların üstesinden gelebilmeniz için özel olarak uzman eğitmenler ve dil bilimciler tarafından hazırlanmıştır.

Hakkımızda

logo

THY Kabin Ekibi Sınavları Dijital Eğitim Merkezi

Türkiye'de yabancı dil ve THY Sınavları için 2010 tarihinden beridir eğitim vermekteyiz. thykabinsinavi.com web sitemizin amacı Özel Eğitimlere vakit ayıramayan ve yakınlarında özel eğitim alabilecekleri yetkili kişilere ulaşamayan THY Kabin Ekibinde çalışmayı hayal eden insanların hayallerini gerçekleştirmeleri için onlara en uygun fiyata dijital eğitim imkanı sağlamaktır.

Sizde THY Kabin Ekibi olmayı düşünüyorsanız başarılı bir hazırlık yapmak istiyorsanız hemen eğitimlerimizden birini satın almalısınız.

Sosyal Medya

  • facebook

En Çok satanlar

En Çok Oylananlar

Özel Eğitim Paketleri

Çevirim İçi Olanlar

Şu an çevrimiçi kullanıcı yok

Ödeme

Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası

Güvenlik

Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası


Sitemiz GoDaddy SSL Sertifikası
ile korunmaktadır.

Telif Hakkı © 2020 Tüm eğitim paketleri 5846 sayılı FSEK kapsamında tescillidir.Kopyalanması ve alıntı yapılması suçtur.
X