Tüm Kursları İçeren Özel Paket

Kabin memuru sınavları için özel eğitim kurs paketi

Bu paket tüm kursları içermektedir.Bu eğitim setini alan adaylar bir çok özelliği birlikte edinmektedir,yüzlerce deneme testi,videolar,canlı skpe bağlantı,özel danışmanlık,sınava özel eğitim çalışmaları 180 gün boyunca sizinle birlikte.

Sizde sınavlara katılırken daha detaylı eğitim almak istiyorsanız bu paket sizin için.1000 adet eğitim slaytı.Görsel anlatımlar.Havacılık terimleri sözlüğü hepsi bu pakette.

Kabin memuru adayları için aşamalı sınavlara yönelik özel bir çalışma olan paket sınırlı bir süre  için satışa sunulmuştur.Sizde bu fırsattan faydalanı

25 Aralık 2019

0üzerindeki yanıtlar "Tüm Kursları İçeren Özel Paket"

Mesaj bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hakkımızda

logo

THY Kabin Ekibi Sınavları Dijital Eğitim Merkezi

Türkiye'de yabancı dil ve THY Sınavları için 2010 tarihinden beridir eğitim vermekteyiz. thykabinsinavi.com web sitemizin amacı Özel Eğitimlere vakit ayıramayan ve yakınlarında özel eğitim alabilecekleri yetkili kişilere ulaşamayan THY Kabin Ekibinde çalışmayı hayal eden insanların hayallerini gerçekleştirmeleri için onlara en uygun fiyata dijital eğitim imkanı sağlamaktır.

Sizde THY Kabin Ekibi olmayı düşünüyorsanız başarılı bir hazırlık yapmak istiyorsanız hemen eğitimlerimizden birini satın almalısınız.

Sosyal Medya

  • facebook

En Çok satanlar

En Çok Oylananlar

Özel Eğitim Paketleri

Çevirim İçi Olanlar

Şu an çevrimiçi kullanıcı yok

Ödeme

Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası

Güvenlik

Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sertifikası


Sitemiz GoDaddy SSL Sertifikası
ile korunmaktadır.

Telif Hakkı © 2020 Tüm eğitim paketleri 5846 sayılı FSEK kapsamında tescillidir.Kopyalanması ve alıntı yapılması suçtur.
X